Propagujte vlastní titulky!

2. dubna 2017 v 12:51 | William
Tenhle blog nemá sloužit jen k mým překladům. Pokud sami překládáte (nebo jste jen přeložili jedno video), určitě napište tady do komentářů. Pokud vás bude víc, do budoucna vám zařadím spešl rubriku =)

Pokud teprve vybíráte, co přeložit a chcete překládat něco od Youtuberů, od kterých překládám i já, napište mi prosím předem a domluvíme se. Nevadí mi to, ale už můžu mít něco naplánované a rozdělané a zbytečně se nás s tím bude překládat víc. Pokud chcete překládat videa, která překládám/už jsem přeložila do slovenštiny, tak určitě můžete, tam není ani potřeba předchozí domluva. Jen prosím překládejte z originálu a nepředělávejte moje titulky. Děkuji.

Pokud chcete překládat z jiných jazyků, než z angličtiny, určitě můžete své titulky taky propagovat, to není vůbec překážka. Jediná podmínka je, aby titulky, které vytvoříte, byly v češtině nebo slovenštině.

Dodržujte prosím tento formát:
Vaše přezdívka/jméno (pod kterou překládáte)
Youtuber (název kanálu na Youtube)
Video (název: odkaz)
Kategorie/téma (např. komedie/móda/počítačové hry/záhady/věda/jídlo...)
Originální jazyk (jenom pokud se nejedná o angličtinu, ať vím, kam to zařadit)

Například:
nejvetsifanynkadanaaphilanasvete
DanAndPhilCRAFTS
DanAndPhilCRAFTS - Potato Prints: https://www.youtube.com/watch?v=XaXLJdqNXdY
Komedie, brambory, satanistické rituály


Můžete připsat i nějakou poznámku k překladu, něco o sobě atd. (taky odkaz na váš blog/stránku/twitter apod.). Pokud máte těch videí víc než pět, rozhoďte je prosím do víc komentářů, ať je to trochu přehlednější. Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama